• Свеж
Шик Дома Голда 8-парчен блок во боја Комфор, сет, кралица, сива

Шик Дома Голда 8-парчен блок во боја Комфор, сет, кралица, сива

DEN 735.84

Од стока
Во продавницата

Дајте му на вашата спална соба смел нов изглед со уникатниот стил на утешител на Голда и ватенка од шик дома. Овој сет вклучува стилски дво-тон хотелски дизајн дизајн утешител и ватенка на шема на риби, што ви дава слобода да се мешате и да одговарате како што сакате. Две уникатни декоративни перници и четири координирани шами за дизајн го комплетираат изгледот. Ткаенина и дизајн : свиленкаста мека четкана микрофибер материјал од памук-сензорен мода мода напред хотел колекција дизајн удобност и риба скала шема ватенка Карактеристики : луксузно меко чувство за одличен ноќен сон со помалку фрлање и вртење на хипоалергичен алтернатива надолу пополнување е совршено за оние алергиски до традиционално надолу Материјалите изградени да траат со премиум ткаенини и експертски упатства за нега на шиење, суво чисто претпочитано. Машина за перење, користете машина за пред натоварувач (или горниот натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење, користете ладна вода на нежен циклус, сушење на суво ниско * Додадете 2 тениски топки во фен за да го забрзате сушењето и да додадете меки на сликите што ги прикажуваме најмногу Точна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Луксузен супер мек кадифен микрофибер - Утешителот и ватенка се изработени со врвен микрофибер со четкан со памук, памук, за неверојатен ноќен сон. Долу алтернативно хипоалергично полнење - овој шик домашен утешител е полн со хипоалергично синтетичко полнење, идеално за оние со алергии. Стил и удобност - Нашиот утешител на мода напред и ватенка сет мешаат стил и функција за да ви го дадат најдобриот изглед и најудобно постелнина. Најдоброто од двата света - Колекција на хотели за мода напред Дизајн на утеха и шема на риби, ватенка сите во еден сет - Единствени декоративни перници и вклучени дизајнерски координирани шами за перници. Направено со вас на ум - секој сет е направен со строга контрола на квалитетот и доаѓа со утешител на кралицата, ватенка со големина на кралицата, две украсни перници и четири шами.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне