• Свеж
Revlon совршен фен за коса на топлина

Revlon совршен фен за коса на топлина

DEN 479.84

Од стока
Во продавницата

Revlon Совршен фен за коса на топлина, 1875 W, јонски, рачен, напојуван со напон Revlon Совршен напон на фен за коса : 110 V AC, 220 V AC. Извор на енергија : Снабдување со наизменична струја. Влезен напон : 110 V AC, 220 V AC. Извор на енергија : Снабдување со наизменична струја. Фактор на форма : рачен. Потрошувачка на енергија : 1875 W. Форма фактор : рачен. Потрошувачка на енергија : 1875 W. Греење Елемент : Турмалин керамика. Технологија на сушење : Јонски.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне