• Свеж
Деца од момчиња од Гаранималс, ткаени шорцеви, големини 4-10

Деца од момчиња од Гаранималс, ткаени шорцеви, големини 4-10

DEN 255.68

Од стока
Во продавницата

Убав наод за него. Овие ткаени шорцеви од 365 деца од garanimals се направени во удобен, дише 100% памук што е совршен за целодневно носење. Од одморите до викендот, привлекувачите со семејството и пријателите, спарете ги шорцевите на овие момчиња со неговите шарени маички или кошула со копчиња за топли денови, исполнети со сонце. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 предни џебови. Карактеристики : детали за врзување на половината; ткаено тело. Ткаени шорцеви на момчињата од 365 деца од Гаранималс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне