• Свеж
10 W 12 H 8'l 2-страничен Riverwood Endurathane Fau Wood Teailing Beam, Espresso Finish

10 W 12 H 8'l 2-страничен Riverwood Endurathane Fau Wood Teailing Beam, Espresso Finish

DEN 4735.36

Од стока
Во продавницата

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изглед на вашите домашни ентериери. Споредено со реалните греди на дрво, тие се значително полесни што овозможуваат безболна инсталација со намалена работна сила, тие не се подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење, термити и искривување, така што одржувањето е практично нула, тие се 2-3 пати поприфатливи , цело време има греди што се разликуваат од вистинско дрво. 1 "Дебелина на wallидот. Непропустлива за распаѓање, наезда на инсекти, оштетување на водата и нема да искриви, пука или раздели. Реална текстура на дрво. Не бара дополнителна структурна поддршка, што значи значителна заштеда во материјалот и трудот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне