• Свеж
Женски Летни Фустани Жени Летен Каузален Фустан Фустан Со Краток Ракав Кружен Врат Елегантен Моден Фустан За Жени Зелен XL

Женски Летни Фустани Жени Летен Каузален Фустан Фустан Со Краток Ракав Кружен Врат Елегантен Моден Фустан За Жени Зелен XL

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Летен Каузален Фустан Женски Фустан Со Краток Ракав Со Кружен Врат Елегантен Моден Фустан. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 320гр. големина На Пакетот : 25х20х4см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 95cm/37.40" Половината : 87cm/34.25" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 30cm/11.81" Должина : 111cm/43.70"Големина : М Биста : 100cm/39.37" Половината : 92cm/36.22" Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 30см/11.81" должина : 112см/44.09"големина : л биста : 105см/41.34" половината : 97см/38.19" рамо : 42см/16.54" ракав : 31см/12.20" должина : 113см/44.49"големина : xl биста : 110см/43.31" Половината : 102см/40.16" рамо : 43см/16.93" ракав : 31см/12.20" должина : 114см/44.88"големина : ххл биста : 115см/45.28" Половината : 107см/42.13" рамо : 44см/17.32" ракав : 32см/12.60" должина : 115см/45.28"големина : xxxl биста : 120cm/47.24" половината : 112cm/44.09" рамо : 45cm/17.72" ракав : 32cm/12.60" должина : 116cm/45.67"големина : xxxxl биста : 125cm/49.21" половината : 117cm/46.06" рамо : 46см/18.11" ракав : 33см/12.99" должина : 117см/46.06"големина : хххххл биста : 130см/51.18" половината : 122см/48.03" рамо : 48см/18.90" Ракав : 33см/12.99" Должина : 118см/46.46" Повод : дома, Секојдневно, Секојдневно носење, плажа, забава, клуб, патување, пешачење. Вокација, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Функција : Изработен е од Меки Материјали,Обезбедува Лесна Удобност Заедно со Мека и Топла Функција, Лесна Мека Ткаенина За Удобна Женствена ,лесна За Носење,без Брчки. Применливи Сцени : Секојдневно, Секојдневно Носење, Плажа,Дом, забава, Клуб, Патување, Пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. летни фустани 2023,фустани за жени 2023,венчаници за жени, летен фустан, женски летни фустани, летни фустани за жени,бел фустан жени,плус големина летни фустани,летни фустани,сарафани за жени,женски фустани, макси фустани за жени 2023 обични.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне