• Свеж
Градници со целосна Покриеност За Жени Со Еднобојно Прилагодување Без Прерамки Без Лизгање Фустан Без Обрач Црна+Беж Градник

Градници со целосна Покриеност За Жени Со Еднобојно Прилагодување Без Прерамки Без Лизгање Фустан Без Обрач Црна+Беж Градник

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Големина : 75 E ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 34 E Биста : 89-93cm/35.04-36.61" Под Обемот На Бистата : 71-75cm/27.95-29.53" Чаша : 34/75e Големина : 80 E ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 36 E Биста : 92-96cm/36.22-37.80" Под Обемот На Бистата : 74-78cm/29.13-30.71" ЧАША : 36/80е големина : 85е велика британија : 38е биста : 95-99см/37.40-38.98" под обем на биста : 77-81см/30.31-31.89" ЧАША : 38/85е големина : 90е велика британија : 40е биста : 98-102см/38.58-40.16" под биста обем : 80-84СМ/31.50-33.07" чаша : 40/90жени 2 Парчиња еднобојно прилагодување без прерамки без лизгање градник за фустан црн+беж карактеристики : удобна КОЖА ПРИЈАТЕЛСКА.Природен и ефикасен градник за собирање. Нема ремен за рамо, но може да биде цврсто блиску до кожата, добар ефект на горниот дел од телото. Задебелениот градник нема да пренесува светлина, има собран ефект кога ќе го носите.Постојат многу бои, можете да изберете по желба, добар подарок за вашите пријатели. Соодветна облека : секојдневна облека, костуми, спортска облека, фустани за забави и повеќебојка : како на сликата црна, сива, бежиза : е и Ф чаша, изберете според големината материјал : Спандекс, Памучни Мешавини, Полиестерно рабшто добивате : 2 х Градник Градник за жени : Различни големини за избор : ве Молиме погледнете ја табелата за мерење на големината за да ја пронајдете најдобрата големина пред да ја купите. Ако сте помеѓу 2 големини, ви препорачуваме да изберете поголема големина. Ткаенина што дише : градникот е изработен од мешана ткаенина од полиестер и спандекс, која е мазна и мека, дише и апсорбира пот, нежна за кожата и удобна за носење; нема да ве натера да имате никакво врзано чувство. Беспрекорен и безжичен : градникот има удобни ремени и меки, еластични ткаенини, во комбинација со беспрекорен и безжичен дизајн, што ви овозможува да уживате во лесна поддршка и максимална удобност. Безжичен и Удобен : носењето спортски градници повеќе не е ограничено на тренинзи. Можете да облечете дури и додека лежите дома, правите задолженија или извршувате работи или која било друга вежба со низок интензитет. (Не е погоден за некои вежби со висок интензитет). Тие се толку удобни што едвај ќе забележите дека имате нешто. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне