• Свеж
Ханас Жените Козметички Течен Крем Фондацијата Коректор Сунѓер Лижавче Четка

Ханас Жените Козметички Течен Крем Фондацијата Коректор Сунѓер Лижавче Четка

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

3 Парчиња Женски Козметички Течен Крем Коректор За Подлога Сунѓер Шекерче Четкакарактеристика : 100% сосема нов и квалитетен.Производот може да се користи повеќекратно доколку се грижи правилно - доколку се користи секојдневно, препорачуваме често да го миете сунѓерот со благо средство за чистење и да се исуши на воздух. За најдобри резултати : Измијте Сунѓери за употребакозметички Четкиоснова На Течен Крем Коректор Сунѓеролипоп Четка Женски Материјал : Сунѓер должина : 10, 5х7см Пакет Содржина : 3пц Жени Козметички Течен Крем Фондација Коректор Сунѓер Лижавче Четка Висококвалитетни и модерни производи. Погоден за секоја пригода. Бидете попривлечни, дефинитивно го заслужувате тоа. Најдобар подарок за вашето семејство, пријатели или љубовници. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне