• Свеж
Република 571-120-Хги-Државен Универзитет Во Делавер Семејна Маица Хорнетс, Хедер Греј - Медиум

Република 571-120-Хги-Државен Универзитет Во Делавер Семејна Маица Хорнетс, Хедер Греј - Медиум

DEN 238.40

Од стока
Во продавницата

Делавер Државниот Универзитет Хорнетс Семејство Маица Нашата Нова В Република Облека Колеџ Маици функција На Зборот Семејство со шарени логото на вашето дете или роднина колеџ или универзитет. Бидете сигурни да го покажете вашиот семеен дух со овие прекрасни маици. Карактеристики избрани Бои засновани на Колеџи, ќе сакате да ги Добиете сите дигитално Испечатени Во Употреба, Меки И Издржливи, Официјално Лиценцирани од Облеката На В Република, вашиот училишен дух со гордост краток Ракав И Машина За Перење На Вратот На Екипажот.Боја : Хедер Грејзиза : Среден Материјал : 100% Име На Памучна Лига : Име На NCAATeam : Држава Делавер универзитетска тежина : 16,5 Фунти - Шку : wrpb1137816 w Република 571-120-Hgy-02 Делавер Државниот универзитет Хорнетс Семејство Маица, хедер греј-медиум.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне