• Свеж
67 Портокалова Кожа Мултифункционален Двоен Преклопен Софа Кревет За Канцеларија Со Масичка

67 Портокалова Кожа Мултифункционален Двоен Преклопен Софа Кревет За Канцеларија Со Масичка

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Локации За Испорака Во САД (нашите услуги за испорака во моментов се достапни само за локации во континенталниот Дел на Соединетите држави.) Прекуокеанските територии се исклучени.Испораката до следните држави не е поддржана : ПР,АК, ЗДРАВО, ГУ, GU, АЕ, АП (ве Молиме запомнете : во моментов не испуштаме брод Во По Кутии.Продажба точка : . ● Избрани кожни ткаенини : текстурата на површината е природна, мазна и нежна, со добра рака и допир. ● Силна конструкција : рамката на овој тросед е цврсто дрво и вештачко дрво. Плус метални нозе, трае подолго и е многу цврст. ● Софа кревет и функција за масичка : овој тросед не само што има функција на софа кревет, туку има и масичка во средината што може слободно да се менува. Потпирачите за раце на софата се фиксираат Со Велкро, што може да се стави по желба. Многу практично. ● Лесно склопување : Целиот хардвер е вклучен во пакетот, не се потребни дополнителни алатки. Со помош на детални инструкции, можете лесно да се соберат. Тежини И Димензии. Генерално-троседот. 67"x31"x33" H. Висина На Седиштето. 33”. Тежина На Производот. 59 КИЛОГРАМИ. Бруто Тежина. 64 КИЛОГРАМИ. Картон големина. 67"*39"*7" H 64lbs. Спецификации. Тип На Производ. мултифункционален софа кревет. Капацитет За Седење. 2. Материјал За Тапацир. стп кожа. Боја На Тапацир. портокалова, црвена, сива, кафеава, црна. Материјал / Боја На Ногата. Метал/Сребро. Материјал За Полнење На Седиштето. Пена. Назад Пополнете Материјал. Пена. Рамка Материјал. Цврсто + Произведено Дрво. Изградба На Седишта. Цврсто дрво +серпентина пролет. Гаранција Должина. 1 Година. Вклучени Перници. НЕ. Отстранлив Капак На Перницата. НЕ. Капацитет На Тежина. 600 ФУНТИ. Нега На Производот. Избришете ја со сува крпа. Отстранлива Локација На Перницата. потпирачи за раце. Потребно Е Собрание. Да. Ниво На Склопување. Делумно Собрание. + Забелешки : . Сите бои на нашата веб-страница се само за повикување, вистинските бои на производот може малку да се разликуваат поради различните поставки за боја за секој уред на екранот. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Повеќето од нашите софи се мерат рачно, така што димензиите се само за повикување и може малку да се разликуваат. 67" Портокалова Кожа Мултифункционален Двоен Преклопен Софа Кревет За Канцеларија со Масичка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне