• Свеж
Кафепрес-Премногу Укулели (Нема Таква Машка Маица-Машка Монтирана Маица

Кафепрес-Премногу Укулели (Нема Таква Машка Маица-Машка Монтирана Маица

DEN 300.00

Од стока
Во продавницата

За стилски викенд удобност во секое време, момците ќе сакаат да живеат во Нашата Опремена Т Од Американска Облека. Изработен од ултра фин, чешлан памук со прстен, кој станува помек при секое перење. Лесен за летна удобност или зимско слоевитост. Привлечете внимание со ова гроздобер вклопување што сака да ја гушка кожата. (Големина нагоре за полабаво вклопување). 4.3 мл. 100% ултра фин чешлан органски дрес со прстен. Гроздобер вклопување (големина нагоре за полабаво вклопување). Направено во САД, Од Американска Облека.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне