• Свеж
ИЗВРШУВАЊЕ III Le Врти Ролна И Риболов Прачка Комбо

ИЗВРШУВАЊЕ III Le Врти Ролна И Риболов Прачка Комбо

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДОСТАПНА 2/1/2019 до 5/13/2019 : Бесплатна Торба За Дуфел Со Купување На Какви Било Производи Од Пен Во Вкупна Вредност од 250 долари или Повеќе. Кликнете овде за формуларот за откуп. Извршувањето III Le Риболов Комбо може да се пофали со квалитетот и издржливоста што сте ги засакале Од Пен, заедно со внимателно дизајнирани карактеристики во корист на женските риболовци. Опремена со ултра лесно графитно тело отпорно на корозија и моќен систем ЗА влечење HT-100, ролната е доволно силна и издржлива за да се справи со најтешките риби и најтешките услови на солена вода. Комбото со прачки и ролна е опремено со топчест лежиште од нерѓосувачки челик 4+1 и цврста графитна празна конструкција за да обезбеди непречено функционирање на брегот, на брегот, сурфање во риболов или каде и да ве однесе вашата авантура со солена вода. Пен Дура-Водичите остануваат безбедно закотвени и се спротивставуваат на извртување, дури и под тешки товари. Понискиот сооднос на менувачот нуди поголема моќност на вртење од традиционалните модели и помалите, поергономски ПОБЕДНИЧКИ рачки се изработени специјално за помали раце. Пен Извршување iii le врти комбинации се достапни во голем број на големини, од 2500 до големина 5000 врти макари. Користејќи помали, поергономски победнички зафати на клучните локации, ИЗВРШУВАЊЕТО III LE е одлична опција за риболовците со солена вода. ПЕН Извршување III Le Врти Ролна И Риболов Прачка Комбо : HT-100? влечни подлошки од јаглеродни влакна. Лесен и отпорен на корозија графит тело. 4+1 нерѓосувачки челик лого систем. Ergономски победи костец. Пен Дура-Водичи. Графит композитни празно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне