• Свеж
Мажи Со Патент Надворешна Облека Качулка Јакна Руно Урбана Зимска Улична Облека За Жени Мажи

Мажи Со Патент Надворешна Облека Качулка Јакна Руно Урбана Зимска Улична Облека За Жени Мажи

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

[Пакетот вклучува] 1 Парче Дуксери Јакна (Големина/Боја може да бидат избрани). [Карактеристики На Производот]. ТОПЛА ЗИМСКА КАЧУЛКА : руно, густа и мека обложена шерпа ве одржува топло и удобно во студено време. ОБИЧЕН ДУКСЕР : машки дуксери дизајн со патент, опремен со 2 странични џебови и може да ги скрие рацете или телефонот и клучевите и така натаму. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ДУКСЕР : Опуштено вклопување со сеопфатна заштита од студен ветер. Мажи дебели дуксери одговараат за секојдневно носење, канцеларија или дома, џогирање или други прилики. НОВА НАДГРАДБА : ткаенината е поудобна и мека, патент потрајни, подобро се вклопува и изработка, и повеќе избор на боја. Целосниот дуксер со патент ќе биде совршен подарок за вашиот татко,сопруг,син или момче. . [Спецификација На Производот]. Име На Производот : Дуксери Јакна. Материјал : Руно. Големина : С-6ХЛ. Табела Со Големини : како што е прикажано на сликите. Соодветни Луѓе : Возрасни, Мажи, Жени. Забелешка : . 1. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. 2. За големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. За ваша удобност, можете да изберете една или две големини малку поголеми. 3. Ако сакате да го добиете производот пред празникот, ве молиме купете го 15-20 дена однапред. 4. Ако имате било какви прашања за нашите производи, ве молиме да не контактирате, ние ќе ви помогне. Дуксери За Мажи. Машка Целосна Јакна Со Патент. Дуксери Џемпер Јакна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне