• Свеж
Самсунг Галакси Розова Руменило Денот На Вљубените Цвет Срца Гном Карактери Симпатична Двослоен Телефон Случај Покритие

Самсунг Галакси Розова Руменило Денот На Вљубените Цвет Срца Гном Карактери Симпатична Двослоен Телефон Случај Покритие

DEN 255.84

Од стока
Во продавницата

Вашиот Samsung Galaxy A02 треба да изгледа прекрасно како и вие. Ова двојно заштитно куќиште е направено Со пластични материјали Против Лизгање тпу. Се одликува со прекрасен сопствен дизајн од МУНДАЗ. Овозможува лесен пристап до сите копчиња и порти. Овој случај е лесен за инсталирање, како и за отстранување. Подигнати усни и рамка за подигнување на екранот и камерата од површината, обезбедувајќи заштита од гребење. Прецизните отвори за сите копчиња и порти го одржуваат вашиот телефон целосно функционален кога е покриен. Случај на гел отпорен на удари кој обезбедува заштита од гребнатини, испакнатини, нечистотија, маснотии и отпечатоци од прсти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне