• Свеж
Пронајден Женски Ремен За Шпагети Пердув Бодикон Мини Фустан Елегантен Партиски Коктел Лизга Секси Фау Крзно Трим Фустани Клуб Носат Црно Л

Пронајден Женски Ремен За Шпагети Пердув Бодикон Мини Фустан Елегантен Партиски Коктел Лизга Секси Фау Крзно Трим Фустани Клуб

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Женски Летен Фустан За Лизгање, Еднобоен Шпагети Без Ракави, Пердув За Украсување На Телото, Краток Мини Фустан За Клуб За Забави. Големина шема : . Големина(см)t t t tt t tt. t t Length : t60t Bust : t76-86t Hip : t82-90пресврт : t68-72. Мt Length : t61t Bust : t80-90t Hip : t86-94пресврт : t72-76. Lt Length : t62t Bust : t84-94t Hip : t90-98пресврт : t76-80. XLt Length : t63t Bust : t88-98t Hip : t94-102пресврт : t80-84. Големина (инчи)t t t t tt t t. st Length : t23, 62 t Bust : t29, 92-33, 86t Hip : t32, 28-35, 43пресврт : t26, 77-28, 35. Мt Length : t24.02 t Bust : t31. 5-35. 43t Hip : t33. 86-37. 01пресврт : t28. 35-29. 92. Lt Length : t24. 41 t Bust : t33. 07-37. 01t Hip : t35. 43-38. 58пресврт : t29. 92-31.5. XLt Length : t24. 80 t Bust : t34. 65-38. 58t Hip : t37. 01-40. 16пресврт : t31. 5-33. 07. Спецификации : . Применлив Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Стил На Ракав : Без Ракави. Шема : Цврста Боја. Сезона : Лето. Боја : Бела/Црна/Розова Црвена. Применлива Прилика : Партија. Содржина На Пакетот. 1* Фустан. Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см во големина. 2. Во зависност од користениот компјутерски монитор, боите може да се разликуваат од вистинските бои. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен материјал : фустанот за трегер е изработен од полиестер, а ткаенината погодна за кожата е мека и удобна за носење, што е погодно за женска нежна кожа. Дизајн : фустан со лизгање со еднобоен изглед, дизајн на облоги со пердуви, без ракави, тенки ремени, тенка верзија, шармантен мини фустан за дама тенок со трегери. Повод : Погоден за секојдневно слободно време, работа, состаноци, забави, клубови, барови, фотографија и други активности во лето. Совршено е со чевли со високи потпетици. Избор на подарок : Погоден за подарување на семејството, пријателите или колегите како подарок за роденден или подарок за одмор за да се зголеми шармот и темпераментот на жените. Пакетот вклучува : 1 * фустан за лизгање без ракави, машинско перење, закачете се да се исуши, не пеглајте или избелувајте. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне