• Свеж
Ружијог Спортски Градник За Жени Подлога За Дишење Поддршка Спортска Долна Облека Со Големи Димензии Назад Без Челичен Прстен Отпорен На Удари Градник Од Типот БЕ?

Ружијог Спортски Градник За Жени Подлога За Дишење Поддршка Спортска Долна Облека Со Големи Димензии Назад Без Челичен Прстен

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Информации за производот : . Материјал : најлон+ спандекс. Сезона : Пролет, Лето. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Одговара : Одговара на големината. . Должина На Облека : Редовна. Стил : Секојдневен,Моден. Тип На Шема : Цврст. Должина На Ракавот : Без Ракави. Јака : О-Вратот. . Што добивате : 1пц Жени Врвови. Големина : С Големина. : Мала Чаша : 70С/70Д/75А/75Б/75С/75Д Биста : 66см/25.98". Големина : М Големина. : Средна Чаша : 75Д/80А/80Б/80С/80Д/85А биста : 70см/27.56". Големина : Л Големина. : Голема Чаша : 85А/85Б/85С/85Д/90А/90Б биста : 74см/29.13". Големина : XL Големина. : Х-Голема Чаша : 90Б/90С/90Д/95А/95Б/95С Биста : 78см/30.71 " овој спортски градник е изработен од ткаенина што дише,која има добра пропустливост на воздухот ,се одржува сув и лесен,го намалува влечењето и ја подобрува спортската ефикасност. Градникот е U-shaped.It изгледа едноставно и дарежливо,истакнувајќи го деколтето и истакнувајќи го секси и елегантниот изглед на жените. Фиксниот дизајн на ременот за рамо може да го намали товарот на рамото,без користење на рамото за да го направи движењето поудобно. Овој градник е разноврсен и може да се користи за јога,трчање,фитнес,танц и други активности за да ви донесе пријатно искуство. Вашето задоволство е нашиот успех,ќе се чувствувате добро за нашата совршена услуга по продажбата!затоа, не двоумете се да го имате.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне