• Свеж
Опашка светло компатибилна со 2005 година- Toyota Camry Right Patherner со сијалица

Опашка светло компатибилна со 2005 година- Toyota Camry Right Patherner со сијалица

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Специфични производи на производи Вклучени : Со сијалица (и) Тип на сијалица : Халогенленс Боја : Јасна и црвена леќичка пакет : NOFIT : Директен фитфитимент Тип : Директна замена Доцниот дел Број на дел : 8155006210210 ДЕЛ Број на врската : TO2801155 Interchange Дел Број на дел : 8155006210, TO28011555 Гарантирано производство од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашата оштетена или старосна фабричка патална со следниве возила : Позиција : Десно однето : За модели Atoyota2005-2006 Camry (подмодел : LE, XLE) OE Број : 8155006210. Број на делови : TO2801155. Број на размена на дел : 8155006210, TO2801155.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне