• Свеж
Далечинското стапче Кимера Магично стапче за далечински управувач

Далечинското стапче Кимера Магично стапче за далечински управувач

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Првото вистинско магично стапче во светот-овој универзален далечински управувач чувствителен на движење, без копче е обликуван како стапче на волшебникот. Со само swish и трепкање на вашето стапче, можете да го контролирате вашиот i Pod Dock, TV, DVD или Blu-ray плеер и многу повеќе-тоа е како вистинска магија! Прекрасно претставена во факс-змеј покриена свила-кутија-тоа го прави совршен подарок. Компатибилен со скоро целата опрема за домашна забава која користи инфра-црвен (IR) далечински управувач. Далечинското стапче за стапче Кимера Меџик стапче : Возрасен опсег : 14 години и нагоре. Универзален далечински управувач чувствителен на движење, без копче. Обликувано како стапче за волшебник. Контролирајте го вашиот Ipod Dock, TV, DVD или Blu-ray плеер и многу повеќе. Прекрасно претставена во факс-змеј-покриена, свилена кутија. Компатибилен со скоро целата опрема за домашна забава која користи инфра-црвен (IR) далечински управувач. Учи до 13 копчиња за далечински управувач. Бара 2 батерии ААА (вклучени).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне