• Свеж
Време и време маица за женски очила

Време и време маица за женски очила

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Овој тренд-десно десничарски очен окул од време и TRU прави одличен додаток на вашиот викенд и обичен изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : измамено полите со детали за очите; Слаб плете. Womenените на очите од време и TRU.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне