• Свеж
Непобедлива кајак лопатка 96 Основно црно W Hang., BR56532

Непобедлива кајак лопатка 96 Основно црно W Hang., BR56532

DEN 2719.84

Од стока
Во продавницата

Должина : 96 инчи3 позиција System Drip чувари за да ве задржиме да се залепите рачни алуминиумски вратило Кајак лопата Основно сечило се мери 96 инчи во должина и обезбедува систем од 3 позиции што овозможува да се прилагоди стилот на лопатката. Оваа лопатка исто така нуди и штитници за капење за да останат суви и залепени решетки за рачка за дополнителна удобност. Вратилото е конструирано од траен алуминиум и целокупната лопатка нуди лесен дизајн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне