• Свеж
Машка руно сон за спиење

Машка руно сон за спиење

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Овошје на машката машка руно, пантало за спиење е нов додаток на овошјето на колекцијата за сончање на облеката на разбојот. Оваа панталона од руно е изработено од мека кадифен ткаенина која овозможува топлина и удобност во секоја студена ноќ. Двете странични џебови и влечење овозможуваат класичното лесно вклопување како и сите други плодови на панталоните за спиење. Оваа пантолона за спиење е есејтл за секоја колекција за облека за спиење цела година. Овошје на мекиот и пријатниот микрофлеа за спиење на мажите, панталони за спиење . 2 странични џебови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне