• Свеж
Женска запрена T-STRAP TIE DIE DAY MAXI FUSE

Женска запрена T-STRAP TIE DIE DAY MAXI FUSE

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Бела марка за запрена Tiptap Tie Tie Maxi фустан е дизајниран и за одмор и за секојдневно носење. Направено со прекрасен стил на халтер Т-лента назад и опремена со еластична лента за половината за да ги задржи работите ласкави. Белата марка запрена женска T-Strap Tie Dy Dye Maxi Fuest совршено паѓа над телото и има странични парчиња за да ви даде секси изглед. Белиот Марк, запрена женска T-Sprap Tie Dy Dye Maxi фустан. 95% рајон/5% спандекс. Т-лента. Еластична лента за половината. Врзана боја. Машинско миење ладно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне