• Свеж
Извикајте женска тркалезна маичка за вратот со половината за влечење

Извикајте женска тркалезна маичка за вратот со половината за влечење

DEN 271.84

Од стока
Во продавницата

Вашиот изглед од 9 до 5 само доби преуредување. Оваа маичка за влечење од лажичка е изработена во пријатна ткаенина на француски тери, за да можете да часовник и да бидете удобни додека работите од дома. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување; средна тежина. Тркалезен врат. Долги ракави со измамени манжетни; капка рамо. Врза за влечење на половината. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Женска тркалезна џемпер на вратот од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне