• Свеж
Деца од Garanimals девојки руно џогерски панталони, големини 4-10

Деца од Garanimals девојки руно џогерски панталони, големини 4-10

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Донесете го пријатното! 365 деца од џокерите на руно на Гаранималс сигурно ќе бидат новото одење во нивната гардероба. Супер-мека, со опуштено вклопување, поп овие лежени панталони со симпатична мета и таа ќе биде поставена за денот. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклопување : опуштено; Заштитена нога. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : еластични манжетни; Супер-меко чувство. Панталони со џогирање на девојчиња од 365 деца од Гаранималс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне