• Свеж
Свежина гарантирана бисквити од лук чеда, мл, броење

Свежина гарантирана бисквити од лук чеда, мл, броење

DEN 26.88

Од стока
Во продавницата

Уживајте во солени, лудо, лудо третирање со вашата вечера кога ќе послужите малку свежина гарантирана бисквити од лук чеда. Овие ронливи бисквити се изложени со чеда сирење и лук за вкусен вкус што ќе ве остави да сакате повеќе. Овие бисквити со лук чедари се лесни за загревање и прават одлично гарнир за секој оброк. Нивниот солен, вулгарен вкус на лук е сигурен дека ќе остави насмевка на сите лица. Со шест бисквити по пакет, има многу за секого. Додадете малку возбуда на вашата трпеза со свежина загарантирана со бисквити од лук чедар. Погодни решенија со додадена вредност во секоја свежа ставка на искра. Свежина гарантираше бисквити од лук чеда, 6 мл, 6 брои : 6 подготвени бисквити за јадење. Одлично странично јадење за секој оброк. Флејни бисквити извадени со лук и чеда сирење. Повторувачки контејнер за одржување на свежината.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне