• Свеж
Машкиот ото на Лукс® влече чевли

Машкиот ото на Лукс® влече чевли

DEN 239.84

Од стока
Во продавницата

Muk Luks® Новиот чевли Ото издвојува софистицираност со спортска вибрација. Имајќи ја предвид супериорната изработка и удобност, овој чевли ќе биде вашето секојдневно „одење“. Овој чевли за влечење доаѓа со ленено платно, горна, мека памучна обвивка и еластични странични странични странични страни за удобно вклопување. Место чисто, без белило, сув рамен. Увезено • 100% Ева единствен • 100% EVA insole • 100% ленено платно Горна • 100% памучна обвивка • Рамна потпетица • Тркалезна пети • Ебонија/лесна каки • Цели големини на мажи 9-13 влечење. Стил на платно. Издржлив ѓон. 1/2 големини нарачајте нагоре.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне