• Свеж
Индијана Хоузиери НЦАА династија банер

Индијана Хоузиери НЦАА династија банер

DEN 703.84

Од стока
Во продавницата

Оваа нова, уникатна линија на транспаренти го одбележува богатото наследство на многу од складираните тимови и училишта. Конструиран со нашата тешка волна чувствувајќи вез/дизајн на апликации? Овие транспаренти (36 L x 24 W) ги покажуваат првенствата кои имаат некои од најплодните спортски династии! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Мери приближно 24 "x 38". Не користете течности за чистење или други хемиски средства за чистење, користете четка за лента или мека, чиста, влажна крпа. Ако брчки, пареа или притиснете на средна топлина. 70% волна/30% акрилик. Квалитетно вез. Тимско лого и бои. Увезени. Бренд : Победнички спортови на ленти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне