• Свеж
Ournourneуни колекција женски лорен удобност со километражата на пети со средни блок потпетици

Ournourneуни колекција женски лорен удобност со километражата на пети со средни блок потпетици

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Дизајн инспириран од гроздобер е обележан на еластичните пумпи за каиш од колекцијата ournouree. Овие пумпи имаат меки велур на велур и класичен круг со троен дизајн на еластична лента на вампи. Удобните табани создаваат стил на нозе со удобност. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Удобност. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне