• Свеж
Ноќта на вештерките Кимоно Девојка костум за деца

Ноќта на вештерките Кимоно Девојка костум за деца

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Шарени и привлечни, дајте ја вашата прослава за Ноќта на вештерките и егзотично чувство со оваа кинеска костум за девојчиња за деца! Удобно и изработено од висококвалитетни материјали, овој живописен, традиционален азиски инспириран костум за фустани е совршен за училишни претстави, Ноќта на вештерките и сите други костуми во текот на целата година! Проверете го целиот наш избор на меѓународни додатоци за костуми за да ги пронајдете сите начини да го направите вашиот костум совршен за вас! Нарачајте сега додека трае снабдувањето! Ноќта на вештерките Кимоно Девојка костум за деца.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне