• Свеж
Trayknick Автомобил Играчка Притиснете Дизајн Компактен Мини Бебе Тркачки Автомобил Играчка За Бебе

Trayknick Автомобил Играчка Притиснете Дизајн Компактен Мини Бебе Тркачки Автомобил Играчка За Бебе

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Опис : со мазна површина и тркалезен раб, оваа мини играчка за автомобили е безопасна за децата play.As додека лесно го притискате, играчката за тркачки автомобил автоматски ќе се движи напред без никаков напор.Изработена од абс материјал, оваа автомобилска играчка е еколошка и издржлива за играње.Неговата должина е 8,7 см, ширината е 8,7 см, висината е 8.7cm.It погоден е за мали деца, деца, бебиња, деца и подароци.Име на предметот : Повлечете Го Материјалот За Автомобилски Играчки : Апссирај : 8. 7cmx8, 7cmx8,7cm / 3. 43inx3, 43inx3, 43ninnotes : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 X Повлечете Ја Играчката За Автомобили Со мазна површина и тркалезен раб, оваа мини играчка за автомобили е безопасна за играње на децата. Додека лесно го притискате, играчката за тркачки автомобил автоматски ќе се движи напред без никаков напор. Изработена од абс материјал, оваа автомобилска играчка е еколошка и издржлива за играње. Неговата должина е 8,7 см, ширината е 8,7 см, висината е 8,7 см. Таа е погодна за мали деца, деца, бебиња, деца и подароци.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне