• Свеж
Мунлар Менс Лесни Јакни-Модна Облека Двојно Гради Долги Ракави Наметка Качулка Жолт Мантил Божиќ Зимски Палто Дозвола

Мунлар Менс Лесни Јакни-Модна Облека Двојно Гради Долги Ракави Наметка Качулка Жолт Мантил Божиќ Зимски Палто Дозвола

DEN 623.52

Од стока
Во продавницата

Мунларниот Капут/Јакна е изработен од лесен вискоза и мек спандекс материјал, супер удобен и многу растеглив за fall и зима. Карактеристики. Гроздобер стил, плус големина, кружен врат/Врат, без ракави/краток ракав/долг ракав, лабаво вклопување ,лесна мека ткаенина за удобна женствена,лесна за носење, без брчки.Дизајнот со висок струк на фустанот прави да изгледате потенок. Стил : Зимски Палта Пуфери Руно Вештачко Крзно Паркови Пауни Скијачки Rови Дожд Кожа И Шаки Бомбардери Елеци Блејзери Жан Плус Големина Јуниори Кардиган Прашина Плете Пуловер Раглан Туника Маица Поштенски Патент . Овој Џемпер со плус големина За Жени е погоден за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Тоа е посебен подарок за тато, син или сопруг. Ако барате мек И удобен Џемпер за мажи кој има висок квалитет и разумна вредност, Мунлар ќе биде совршен избор за вас. . Мунлар Менс Лесни Јакни-Модна Облека Двојно Гради Долги Ракави Наметка Качулка Жолта Мантил Божиќ Зимски Палто Дозвола. Големина Табела : Големина : М Биста : 92см/36.22" Ракав : 60см/23.62" Рамо : 42см/16.54" Должина : 94см/37.01"Големина : Л Биста : 96см/37.80" Ракав : 61см/24.02" Рамо : 43см/16.93" Должина : 95см/37.40"Големина : XL Биста : 100см/39.37" ракав : 62см/24.41" рамо : 44см/17.32" должина : 96см/37.80"големина : ххл Биста : 104см/40.94" ракав : 63см/24.80" рамо : 45см/17.72" должина : 97см/38.19"големина : хххл Биста : 108см/42.52" ракав : 64см/25.20" рамо : 46см/18.11" должина : 98см/38.58". Човек Мода Машка Облека Двојно Гради Долги Ракави Наметка Палто ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Удобен материјал, погоден за различни occasions.4.It може да ве загрее.Информации за производот : Сезона : Aut, Зимски Пол : Мажи Повод : Секојдневен,Партиматеријал : Тип На Полиестерпетер : Чиста боја,Патент : Секојдневен,Моден, патент должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : Машко Палто Од 1 ПАРЧЕ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне