• Свеж
советски Фустани За Жени Обична Големина На Вратот Плус Џеб Женски Фустан Екипаж Лабава Облека Врвови Долги Дами Завиткајте Фустан За Жени Лето

советски Фустани За Жени Обична Големина На Вратот Плус Џеб Женски Фустан Екипаж Лабава Облека Врвови Долги Дами Завиткајте

DEN 266.40

Од стока
Во продавницата

Обична Големина На Вратот Плус Џеб Женски Фустан Екипаж Лабава Облека Врвови Долги Дами Завиткајте Фустан За Жени Лето : Женска Дебелина : Стандардна Прилика : Дневно,Секојдневно, Спортшто добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан2.Ова е само зачудувачки! Вљубени сме во овој елегантен Фустан Со Плус Големина. Убаво се вклопува!Сезона : Aut, Зимски Стил : Секојдневен3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Одговара : одговара на големината Тип на шема : Печатен Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Линија Dry1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење јака : О-Материјал За Вратот : должина На Полиестерскиот Ракав : Сезона На Долги Ракави : Aut,Зима. Должина На Ракавот : Долг Ракав. 2.Ова Е Само Зачудувачки! Вљубени Сме Во Овој Елегантен Фустан Со Плус Големина. Убаво Се Вклопува!. Тип На Шема : Печатени. Стил : Секојдневен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне