• Свеж
ДРВО Училиште Е Надвор Засекогаш Пензиониран Смешно Пензионирање Учител Подарок Маица

ДРВО Училиште Е Надвор Засекогаш Пензиониран Смешно Пензионирање Учител Подарок Маица

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Опис На Производот. Здраво, Добредојдовте Да Посакате Дрво!Ви носиме неколку видови дизајни На Маици, тие се погодни за мажи и жени, момчиња и девојчиња, се надевам дека ќе ви се допаднат, благодарам!. 1.Празник Подароци : . Забава и уникатен денот На Таткото Или Божиќ И роденден маица за секој татко, сопруг или татко.Ова е неверојатен роденденски подарок или божиќен подарок за татковците и дедовците и пријателите и семејството. денот на таткото подароци под 3 30.Ќе им се допадне оваа забавна маица!. 2. Геј краток ракав : . Совршен подарок за геј, лезбејки и бисексуалци, геј знамиња на гордоста. Летајте со знамето на гордоста на виножитото со овој подарок за геј гордост. Совршен е за секој Кој Е Геј, лезбејка, Бисексуалец, Трансродов, Асексуалец или Пансексуалец. Направете ја оваа национална кошула за еднаквост на лгбтк дел од вашите додатоци за геј гордост денес. 3. Маици полни со личност : . Женска Т-шисрт и Машка Т-шисрт-разновидни интересни обрасци и текст, повеќе покажете ја вашата личност, одразувајќи ја вашата љубов кон животот и соништата! ЦВРСТИ БОИ : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. НОВА ОМИЛЕНА КОШУЛА : ние ги произведуваме нашите маици за да бидеме најдобри супер меки висококвалитетни кошули. Тие се направени од памук со прстен за да го добијат тоа удобно гроздобер вклопување и чувство. Растегливиот материјал ќе одговара на секоја форма на телото за да изгледате најдобро. СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН : ние ги печатиме нашите графички маици со најсовремена опрема за да обезбедиме живописни бои и трајна издржливост. Нашите прекрасни смешни кошули се совршени за секоја пригода.Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб. МЕТОД НА ЧИСТЕЊЕ : машина за перење; внатре во ладна вода, висат сува. ПОМОГНЕТЕ ДА ЈА СПАСИТЕ ПЛАНЕТАТА : ја сакате својата земја и вашата кошула треба да ја покаже. Носете ја оваа кошула за да создадете подобра иднина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне