• Свеж
Чудо на нација девојки супер меко руно кратко ракав ноќнога, 2-пакувања, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки супер меко руно кратко ракав ноќнога, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Таа ќе се оддалечи во стил во сетови со кратки ракави со кратки ракави на овие девојки од Wonder Nation. Во комплетите со 2 парчиња пижами вклучуваат две координативни наметки за кратки ракави со детали за руширање. Наметките се изработени од супер меко руно што ќе ја задржи топло и пријатно цела ноќ. Графичките отпечатоци ги карактеризираат сите нејзини омилени ликови и критичари, вклучувајќи еднорози, сирени и пушки. Истите отпечатоци се исто така достапни во комплети со 2 парчиња со долги ракави. Сет со 2 парчиња вклучува : две наметки со кратки ракави. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Детали за руширање. Координирање на отпечатоци. 100% полиестерско руно. Достапно во големини 4-18 и плус. Машина за перење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне