• Свеж
Маица за возрасни И Деца, Машка Погодна За Патување И Патување Блузи, Мулти-стил

Маица за возрасни И Деца, Машка Погодна За Патување И Патување Блузи, Мулти-стил

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Декорација/Процес : Печатење. Должина На Облека : Редовна. Должина на ракавот : Краток ракав. Тип на издание : Редовно Вклопување. Силуета : Х-Линија. Дебелина : Редовно. Тип На Големина : Редовна Големина. Материјал : Полиестер. Активност : Забава, Дневно, Патување,Домаќинство, Одмор. Деколте : Кошули. Шема : Апстракт. Специјални Белешки : податоци За оваа големина поради различни методи на мерење, грешката во рамките на 2-4см е нормална. . Маица за возрасни и Деца, Машка Погодна За Патување и Патување Блузи, Мулти-стил.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне