• Свеж
Лејсихоп Дами Слајд Сандала Плетени Горни Рамни Сандали Лизгање На Слајдови Летни Модни Секојдневни Чевли Удобност Плажа Розова 6.5

Лејсихоп Дами Слајд Сандала Плетени Горни Рамни Сандали Лизгање На Слајдови Летни Модни Секојдневни Чевли Удобност Плажа Розова

DEN 222.24

Од стока
Во продавницата

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Рамни Сандали, Слајдови, Слајд Сандали, Сандали На Платформа, Обични Сандали Тип На Шема : Еднобојна, Плетена Горна Боја : црна, кајсија, розова (По Избор)Големина : САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8.5, САД 9, САД 10 (Следете ја табелата со големини за да изберете Ве молиме)Горен Материјал : Летај материјал за Ткаен Ѓон : Тип На Трхел : Рамно Прицврстување : Лизгање На Типот На Прсти : Отворена Висина На Цевката : Сезона Без Грб : Летни Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, надворешни, празници, карактеристики на плажа : 1. Обичните рамни сандали за жени се безвременски во стил и совршено се комбинираат со секоја секојдневна облека!2. Лесно се лизга и оди,сандали се дизајнирани за погодно излегување.3. Лесен тпр единствен за исклучителна флексибилност и влечење.4. Удобна рамна конструкција за удобно целодневно носење со различни тимови.5. Прилики : Шопинг, Запознавање, Одмор, Секојдневна Облека, Забава, Плажа, Улица, Летни Секојдневни Сандали.Содржина на пакетот : 1 Пар Рамни Сандали За Жени (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Едноставни Сандали : Рамните сандали за жени имаат дизајн на отворен прст и мек ткаен горен дел носат удобност и ќе импресионираат во сите секојдневни прилики. Отворениот прст ги одржува стапалата да дишат. Лесно вклучување и исклучување : Лизнете право во овие рамни сандали. Лето отворен грб обичните сандали може да се земаат и исклучуваат без напор. Дизајнот на лизгање е удобен и едноставен. Нелизгачки Ѓон : Рамните сандали нудат лесна и трајна издржливост. Нелизгачки ѓон во дизајнот на текстура што ве спречува да се лизнете при одење по влажен под. Рамни Сандали За Жени : Летните слајдови се лесни и удобни.Едноставниот стил совршено одговара на вашата нога, затоа земете ги овие влечки со вас за свеж и секојдневен летен изглед.!. Прилики : Без разлика дали носите шорцеви, фармерки, Маици или здолништа, овие женски сандали може да се носат со која било ваша облека. Совршен за пешачење, шопинг, активности во затворени простории и на отворено, летна плажа, забава или канцеларија итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне