• Свеж
Сандали За Бебиња За Новороденчиња Платно Меки Ѓон Креветче Чевли Шупливи Сандали Предвокер Новороденче Момче Обични Бебешки Чевли Против Лизгање Влечки

Сандали За Бебиња За Новороденчиња Платно Меки Ѓон Креветче Чевли Шупливи Сандали Предвокер Новороденче Момче Обични Бебешки

DEN 175.84

Од стока
Во продавницата

Бебешки Летни Сандали, Меки Единствени Слатки Еднобојни Анти-Лизгачки Чевли, Стап На Дизајн Шупливи Диви Модни Нога Носат. Мекиот, Лесен И Анти-лизгачки ѓон што Дише е добро изработен за одење да се чувствува природно. Мода и убава. Овој класичен дизајн со мешана боја никогаш не излегува од мода. Совршен за играње, семејни собири или дури и само лежење низ куќата!. Големина Графикони. Големина(см)ttttt tt. 11 tsole должина : t11t Sole ширина : t5. 5tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 12tsole должина : t12t Sole ширина : t5. 7tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 13tsole должина : t13t Sole ширина : t6. 2tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. tttt T T T T T Tt t t tt t. 11 tsole должина : t4. 33 t Sole ширина : t2. 17 tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 12 цоле должина : т4. 72 цоле ширина : т2. 24 тадвидирана Возраст : т6 - 12 Месеци. 13tsole должина : t5. 12 t Sole ширина : t2. 44 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. Спецификации . Материјал : платно. Големина : 11, 12, 13. Возраст : 0-18 месеци. Пол : унисекс. Шема : цврста боја. Сезона : лето. Стил : симпатична. Забелешки. 1.Ве молиме разберете дека може да има благо отстапување постојат. . 2.Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. . Содржина На Пакетот. 1 * пар сандали. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен Од платно што е безбедно, еколошки, добро водоотпорно, силно и издржливо, цврста текстура, отпорно на абење, цврсто и густо. Дизајн : Овие сандали се меки ѓон, анти-лизгачки, шупливи, еднобојни и се лепат на дизајнот што е многу лесно да се облече или соблече. Анти-лизгањето е одлично за бебињата научете како да одите. Големина и Боја : има 3 големини : 0-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, затоа ве молиме внимателно проверете ги табелите со големини подолу пред да нарачате и таму многу бои избираат. Прилика : Одлично за бебиња кои учат како да одат и почнуваат да учат одење. Тоа е исто така одличен подарок за туш за бебиња, Божиќ, Роденден и други празници. Пакет : 1 пар сандали. Дизајн прошетка за секоја пригода како забави, играње или само шетање наоколу. Најдобар подарок за роденден за туширање за мали деца. Совршен за, бебиња, мали деца.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне