• Свеж
Панталони За Жени Облечени Секојдневни Модни Цврсти Копчиња Памук И Лен Лабава Панталона Широка Нога Женски Панталони

Панталони За Жени Облечени Секојдневни Модни Цврсти Копчиња Памук И Лен Лабава Панталона Широка Нога Женски Панталони

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Пол : Жените3.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.Должина : Должина Тип На Шема : Цврста Декорација : Копчиња Повод : Секојдневно, Секојдневно забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Панталони4.Овој Лесен, Врв е За оние безгрижни денови!И миењето раце и машинското перење е OK1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењематеријал : Памук и 2.Платформа супер добро рангирање на податоци стил : Секојдневен, табела за мода : . Големина : С САД : 4-6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8-10 ЕУ : 34-36 Половината : 66~84см/26,0-33,1" : 92-104СМ/36,2-41,0" Должина : 102см/40,16"Големина : М САД : 6-8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10-12 ЕУ : 36-38 Половината : 70-90см/27,6~35,4" : 96-108см/37,8-42,5" должина : 103см/40,55"големина : л сад : 8-10 велика британија : 12-14 ЕУ : 38-40 половината : 74-94см/29,1~37,0" : 100-112СМ/39,4-44,1" должина : 104см/40,94"големина : xl сад : 10-12 велика британија : 14-16 ЕУ : 40-42 ПОЛОВИНАТА : 78-98см/30,7~38,6" : 104-116см/40,9-45,7" должина : 105см/41,34"големина : ххл сад : 12-14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16-18 ЕУ : 42-44 половината : 80-84см/31,5-33,1" : 108-120см/42.5-47.2" должина : 106см/41.73"големина : хххл сад : 14-16 велика британија : 18-20 ЕУ : 44-46 половината : 84-88см/33.1-34.6" : 112-124СМ/44.1-48.8" должина : 107см/42.13"големина : ххххл сад : 16-18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20-22 ЕУ : 46-48 половината : 88-92см/34,6-36,2" : 116-128см/45,7-50,4" должина : 108см/42,52"големина : Хххххл САД : 18-20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22-24 еу : 48-50 половината : 92-96см/36,2-37,8" : 120-132СМ/47,2-52,0" Должина : 109см/42,91" тип на шема : цврст. Забележете Дека Малата Разлика Во Бојата Треба Да Биде Прифатлива Поради Светлината И Екранот. Материјал : Памук И. Повод : Секојдневно, Секојдневно. И Миењето Раце и Машинското Перење е ВО РЕД.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне