• Свеж
Внатрешна Диа Винил Крајот Капа Жица Кабел Цевка Капак Заштитник

Внатрешна Диа Винил Крајот Капа Жица Кабел Цевка Капак Заштитник

DEN 199.84

Од стока
Во продавницата

Карактеристики : водоотпорен, отпорен на прашина.Апликација : Широко се користи за запечатување на краевите на кабелот и обезбедување механичка и заштита на животната средина. Нето Тежина : 43гр; Содржина На Пакетот : 10 Парчиња х Винил Крајни Капачиња. Главна Боја : Црвена; Внатрешен Дијаметар : 22мм/0,87". за Жица Макс.Должина : 32мм/1,26"; За Дијаметар На Жица : 21-23мм. Вкупна Големина : 22 х 32мм / 0,87 "х 1,26" (Д*Л).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне