• Свеж
Играчки за Заби за Бебиња, Играчка За Ублажување На Болки Во Забите На Диносаурусите Со Еден Дизајн Силиконски Држач За Клип За Цуцла За Новороденчиња, Неутрален Ту

Играчки за Заби за Бебиња, Играчка За Ублажување На Болки Во Забите На Диносаурусите Со Еден Дизајн Силиконски Држач За Клип

DEN 191.84

Од стока
Во продавницата

Главни Карактеристики : . ●КУЛ ИГРАЧКИ за ЗАБИ-Бебињата го сакаат нашиот модерен дизајн на диносаурус! Бебешкиот заби од диносаурус со клип за цуцла е СТИЛСКИ и ФУНКЦИОНАЛЕН. Ќе ја додаде секоја облека и ќе добие толку многу комплименти за неа!. ●БЕЗБЕДНОСТ ЗА ХРАНА-Одделение ЗА ХРАНА – Бпа Бесплатно, Пвц Бесплатно, Без Олово и без фталати. Направено со највисок квалитет 100% силикон за храна. €ИСПОРАЧУВА!- За разлика од другите заби кои тешко се фаќаат, нашиот заби има совршена големина и тежина што значи дека е лесно да се држат малите раце и малку месеци да се џвакаат. И она што на крајот значи е дека нашите сетилни играчки за заби на диносаурусите и клипот за цуцла со монистра ќе го одржат вашето бебе зафатено и среќно и ќе и дозволат на мама ДА СЕ ОДМОРИ : ). ●ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ - ѓердан за бебешки заби , играчки за заби за мали деца и други предмети за заби може да се извалкаат како и сите други, така што лесното чистење е задолжително! Само исчистете го со благ сапун и вода, толку лесно!. Спецификација : . Материјал : силикон за храна;. Не-бпа, нетоксични, без фталати;. Различни слатки бои;. Дизајн во форма на диносаурус;. Силен пластичен клип;. Нема уништена облека или лигавчиња;. Лесен за држење;. Спречува паѓање и губење;. Внимателен туш за бебиња подарок за пријателите. Пакување Листа : . 1*играчки За заби За бебиња Диносаурус Силен Пластичен Клип-Без изложен метал што значи без ' рѓа во устата на вашето бебе. Поединечно Монистра Со Јазли - нема делови за раскинување и нема опасност од гушење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне