• Свеж
Лежерен Женски Обичен Кружен Врат Цветен Принт Дуксер Со Долги Ракави Лабав Пуловер Дуксер Со Качулка Врв

Лежерен Женски Обичен Кружен Врат Цветен Принт Дуксер Со Долги Ракави Лабав Пуловер Дуксер Со Качулка Врв

DEN 255.84

Од стока
Во продавницата

Женски Обичен Кружен Врат Цветен Принт Дуксер Со Долги Ракави Лабав Пуловер Дуксер Со Качулка Карактеристики : 1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Сезона : aut и зима пол : женска прилика : Слободно време, Спортски Материјал : Полиестерстил : Лежерна Должина : Општо : Одговара На големината Како да се мие : Рачно перење или машинско перење што добивте : 1 Х женски Sweatshirt Size Bust Shoulder Sleevelengths112cm/44.09"57cm/22.44"50cm/19.69"70.5 cm/27.76"M118cm/46.46"59cm/23.23"51cm/20.08"72cm/28.35"L124cm/48.82"61cm/24.02"52cm/20.47"73.5 cm/28.94"XL130cm/51.18"63cm/24.80"53cm/20.87"75cm/29.53"XXL136cm/53.54"65cm/25.59"54cm/21.26"76.5 cm/30.12"XXXL142cm/55.91"67cm/26.38"55cm/21.65"78cm/30.71"?●МАТЕРИЈАЛ● широкиот дечко со качулка е изработен од мек полиестер со термичка обвивка од руно. Супер мека и пријателска за кожата, ве одржува пријатни и топли во пролет, fall и зима. ?●ЛАБАВА КАЧУЛКА за ДУКСЕР за печатење букви, преголема качулка за жени, Врвна качулка Од руно со забавен отпечаток на букви, дуксер со долги ракави, основна цврста кошула за скокач, јакна со капка качулка, џебен пуловер од кенгур со ребрести манжетни. ?●Карактеристики : Дуксери, долги ракави,дуксер со качулка,лабава,секојдневна,преголема,стил на пуловер,Супер Мека, Удобна и Блиску до Вашата Кожа. ?●ДУКСЕР со ОСНОВНО ПЕЧАТЕЊЕ букви ● Сакајте го овој преголем дуксер за жени и тинејџерки, совршен за училиште, тренинг, канцеларија, спорт, танц, забава, улична облека, состаноци, шопинг, ноќен клуб, дневно, дома, дружење, одмор, излегување. ?●НЕГА на ОБЛЕКА ● хип поп моден дуксер е целиот натпревар со хеланки, здолништа, кратки, фармерки или панталони.Рачно Перење во нежна ладна вода/ Машинско Перење во вреќа за перење/ одвоено перење во Боја/ не избелувајте.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне