• Свеж
Мираж Милениче 633 - Пр Црвен Сјај Усни Графичка Контрола Куче Јака, Виолетова Сладолед-Големина 14

Мираж Милениче 633 - Пр Црвен Сјај Усни Графичка Контрола Куче Јака, Виолетова Сладолед-Големина 14

DEN 113.92

Од стока
Во продавницата

Црвениот Сјај Усни Графичка Контрола Куче Јака. Ние сме Мала, семејна Американска работилница и фабрика која произведува скоро 100.000 оригинални производи-забавна облека за миленичиња, силни јаки за кучиња и мачки, слатки играчки за миленичиња и многу повеќе за омилените членови на семејството на сите. Спецификации Боја : Виолетова Сладолед Големина : Големина 14 - SKU : MRPP167827 Мираж Милениче 633-8 PR14 Црвен Сјај Усни Графичка Контрола Куче Јака, Виолетова Сладолед - Големина 14.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне