• Свеж
Дами Тренингот Фустан Еднобојна V-Вратот Без Ракави Елегантен Миди Бодикон Без Грб Возбуда Полите Формални Секојдневни Фустани За Жена

Дами Тренингот Фустан Еднобојна V-Вратот Без Ракави Елегантен Миди Бодикон Без Грб Возбуда Полите Формални Секојдневни Фустани

DEN 527.68

Од стока
Во продавницата

Големина : с САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 32 Биста : 82см/32.28" Половината : 66см/25.98" Должина : 135см/53.15" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 34 БИСТА : 86см/33.86" Половината : 70см/27.56" Должина : 136см/53.54" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 36 БИСТА : 90СМ/35.43" половината : 74см/29.13" должина : 127см/50.00" големина : xl сад : 10 Велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 38 БИСТА : 94СМ/37.01" половината : 78см/30.71" должина : 128см/50.39" големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 40 Биста : 98СМ/38.58" половината : 82см/32.28" Должина : 139см/54.72" овој макси фустан е изработен од висококвалитетна сатенска Ткаенина, МАЗНА, ЛЕСНА и ВОЗДУШНА, но нема да Се Види, удобен за допир и носење. Прекрасен Сатенски Фустан е Главен Во Секој Женски Плакар.Фустан Со Издувани Ракави/ Фустани Со Долги Ракави Со Фенери/ Фустан Со Врат V/ Фустан Со Вештачка Обвивка За Жени/ Женски Сатенски Фустан/ Свилен Фустан Со Лизгање За Жени/ Долг Фустан/ Макси Фустани За Жени/ Фустан Со Шлиц/ Фустан За Жени/ Фустан Со Појас.Женски Долг Фустан Е Идеален За Свадба Како Гостин, Коктел, Забава, Датира, Матурска, Вечер, И Ќе Изгледате Гламурозно Со Ова.Спарете Се Со Високи Потпетици, Клинови, Прекрасен Ѓердан, Обетки И Нежна Чанта, Можете Да Одите Во Секакви Свечени Или Секојдневни Прилики.Фустанот во голема мера Го Менува Вашето Деколте, Покажувајќи Го Вашиот Женски Шармантен. Дизајнот На Предната Обвивка Го Олеснува Вашето Движење Додека Создава Секси Фигура. Макси Фустанот Користи Лесна И Мека Ткаенина, Попријатна За Кожата За Носење, Ви Носи Пријатно Искуство На Допир, Ве Одржува Пријатни Цел Ден. Овој Лелеав Бохо Фустан е одличен За Лето и Fall. Макси Фустан Со Долги Ракави За Жени/Секојдневни Цветни Боемски Фустани/Бохо Фустан Со Вкрстен Врат / Фустан Со Висока Половина А-Линија/Женски Фустан Со Лулашка Со Појас/Лелеав Фустан Со Рафли/Шифон Фустан Со Нивоа За Жени/Фустан За Забави За Жени/Фустан Со Точки За Жени/Фит И Фустан За Жени/Фустан На Плажа За Жени. Макси Фустанот Има Дизајн На Обвивка За Да Ја Покажете Вашата Деликатна Клучна Коска, Додадете Допир На Женственост. Боемскиот Фустан Со Долги Ракави Е Дефинитивно Погоден За Лето И Fall, Полесен За Носење. Грациозните Цветни Дезени Се Трендовски Елемент Кој Никогаш Не Излегува Од Мода. Долг Течен Фустан Со Рафт Полите, Направете Го Секој Ваш Потег Да Изгледа Елегантно. Овој Краток Фустан Изгледа Одлично За Да Одговара Со Високи Потпетици, Клинови, Чизми И Други Извонредни Накит. Ќе Добиете Толку Многу Комплименти Во Коктел, Забава, Враќање Дома, Датум, Свадба, Канцеларија, Излегување, Клуб, Вечера.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне