• Свеж
Женскиот Резервоар Го Надополнува Рамото Неправилна Светка Со Долги Ракави Тркалезен Врат Модна Туника Црна

Женскиот Резервоар Го Надополнува Рамото Неправилна Светка Со Долги Ракави Тркалезен Врат Модна Туника Црна

DEN 478.08

Од стока
Во продавницата

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01" Ракав : 59см/23.23" Должина : 68см/26.77" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 98см/38.58" Ракав : 60см/23.62" Должина : 69см/27.17" Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 БИСТА : 102 CM/40.16" ракав : 61cm/24.02" должина : 70cm/27.56" големина : xl сад : 12 велика Британија : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 106cm/41.73" ракав : 62cm/24.41" должина : 71cm/27.95" големина : xxl сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 110см/43.31" Ракав : 63см/24.80" Должина : 72см/28.35" ново Надвор од рамото неправилно светло СО ДОЛГИ ракави СЕКОЈДНЕВНА МАИЦА СО ВРАТ СО ВРАТ МОДНИ Карактеристики : кошули со кратки ракави со длабок врат,,рушен струк,неправилен раб,бохо цветни, модни основни И Секојдневни.Прилика : Одлично За секојдневно носење, активност на отворено, состаноци и забави.. секоја пригода е Одлична Во Пролет, Лето и Fall.Тоа Е Одличен за тексас шорцеви / повик еднобојни шорцеви/фармерки/здолништа/плажа шорцеви и др.Ве молиме проверете ја табелата со големини подолу за да обезбедите Одрекување од вашата нарачка / Боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. сепак, боите се приближување на вистинските бои.Ве молиме проверете ја табелата со големини на сликата пред да нарачате.Ново надвор од рамото неправилно светло со долги ракави секојдневна Маица со врв тркалезен врат моден материјал : полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 230gpackage големина : 25x20x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Size USUKEUBust Sleeve Length S6103694cm/37.01"59cm/23.23"68cm/26.77"M8123898cm/38.58"60cm/23.62"69cm/27.17"L101440102cm/40.16"61cm/24.02"70cm/27.56"XL121642106cm/41.73"62cm/24.41"71cm/27.95"XXL141844110cm/43.31"63cm/24.80"72cm/28.35"Size : SUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 94cm/37.01"Sleeve : 59cm/23.23"Length : 68cm/26.77"Size : MUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 98cm/38.58"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 69cm/27.17"Size : LUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 102cm/40.16"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 70cm/27.56"Size : XLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 106cm/41.73"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 71cm/27.95"Size : XXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 110cm/43.31"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 72cm/28.35" Женскиот Резервоар Го Надополнува Рамото Неправилен Свет Со Долги Ракави Модна Туника Со Кружен Врат Црн С. Добар избор за работа, канцеларија, одмор, датум,Ден на Независноста; излезете со носење и секојдневно носење. Погодно е да ја носите оваа кошула за секојдневни прилики како дома, забава, канцеларија, патување, клуб, одмор и така натаму. Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Обложувајте Суво/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека. Ново Надвор Од Рамото Неправилна Светка Со Долги Ракави Обична Маица Со Врв Со Вратот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне