• Свеж
Машки Перформанси Маица Пакет

Машки Перформанси Маица Пакет

DEN 565.44

Од стока
Во продавницата

100% плетена полиестерска маичка; етикета за пренос на топлина; aqua FX ® за својства на фитил; freshcare ® за антимикробни својства; двојно игла ? ракави и долниот раб; ребро плете ? јака (без врвен бод); Гилдан Машки Перформанси Маица 5 Пакет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне