• Свеж
СИЈАЛИЦА Ц 4.2 В КА КЛР

СИЈАЛИЦА Ц 4.2 В КА КЛР

DEN 165.12

Од стока
Во продавницата

GE 4 вати CA11 LED Сијалица 300 лумени Мек Бел Лустер 40 Вати Еквивалентност Бренд Име : GE Вати : 4 Вати Сијалица Облик Тип : CA11 Тип На Производ : LED Сијалица Лумени : 300 лумени Светлина Боја : Мека Бела Сијалица Тип : Лустерот Вати Еквивалентност : 40 Вати Еквивалентност Боја Температура : 2700 K Основен Тип : Е12 Боја Рендерирање Индекс : 80 CRI Број Во Пакет : 1 ПК финиш : ЈАСЕН ТИП НА ОСНОВАТА НА СИЈАЛИЦАТА : Е12 (канделабри) Затемнет : Да Енергетска Ѕвезда Во Согласност : ДА ТИП На пакување : Картониран просечен номинален век На ТРАЕЊЕ : 15000 ЧАСОТ. Волти : 120 Волти затворен Или надворешен : Внатрешна Употреба Во Затворени Лустери, Скали И тела каде што сијалицата Е видлива *Додава Декоративен Допир Дури И Кога Светлото Е Исклучено. Оддел-ЕЛЕКТРИЧНИ ТЕЛА/МАТЕРИЈАЛИ. mdse Class-LED СВЕТИЛКИ. продгрупа-ДЕКОРАТИВНА-ПРЕДВОДЕНА.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне