• Свеж
Maxxis Razr НА LT285 70R E 10ply BSW Одговара: 2015 - Ram Rebel, - Џип Wrangler Неограничен Рубикон 392

Maxxis Razr НА LT285 70R E 10ply BSW Одговара: 2015 - Ram Rebel, - Џип Wrangler Неограничен Рубикон 392

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Maxxis Razr ATFEURATIONS И Придобивките на целиот терен влечење подобрена издржливост отпорност на оштетувањеподолга трајна употребливост - перформанси на патиштата Преглед Maxxis Razr AT е гума за сите терени за сите сезони произведена за Теренци и лесни камиони. Максис нуди шара од 50000 милји (повеќе..) Исклучително ракување влажно и суво. Перформанси на автопатот и Спортови како ракување. Спортски Перформанси. Чувајте ги јазичињата на вашиот животен век. Најдете мир на патот. Одговара : 2018-20 Џип Wrangler Неограничен Рубикон 2020-23 Џип Гладијатор Мохаве 2013-23 Ram Меморија 2500 Моќ Вагон 2005 Dodge Ram 2500 СВ 2009-13 Тојота Тундра База 2011 Ram Меморија 2500 Моќ Вагон 2009-10 Dodge Ram 2500 Моќ Вагон 2021-23 Форд бронко Бадлендс И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне