• Свеж
Камко Вентилација Капак Замена За Пред-Вентилација Модели

Камко Вентилација Капак Замена За Пред-Вентилација Модели

DEN 376.00

Од стока
Во продавницата

Camco RV Полипропилен Замена Вентил Капак за Вентилација пред '08/Еликсир' 94-up стил отвори е отпорен на удари и доаѓа претходно составен. Го вклучува целиот хардвер за монтирање за брза, лесна инсталација на сите отвори за Р.в. 14" х 14". Хардверот е отпорен на ' рѓа. ПДК содржи 6 капаци за вентилација. Одговара Вентилација пред-2008 / еликсир 1994-до стил отвори. Мерки 14" х 14" пропустливи. Практично нераскинлива при нормална употреба. Вклучува хардвер за монтирање отпорен на ' рѓа за брза и лесна инсталација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне