• Свеж
Бања Блаженство Елегантен Дизајн На Крива Резерва За Тоалетна Хартија Во Сатенски Никел

Бања Блаженство Елегантен Дизајн На Крива Резерва За Тоалетна Хартија Во Сатенски Никел

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Организаторот за тоалетно ткиво За Блаженство за Бања доаѓа во атрактивен дизајн на кривина и е совршен начин да се чуваат дополнителни ролни тоалетна хартија уредно складирани во мали простори за бања. Додадете допир на стил во вашиот декор со оваа елегантна завршница од сатенски никел. Овој резерват за тоалетна хартија држи до 3 дополнителни ролни, така што секогаш има достапни ролни кога ќе истечете. Малиот и лесен дизајн го олеснува движењето од едно до друго место. Резерва За Тоалетна Хартија, Крива : . Завршница отпорна на ' рѓа. Резерви до 3 Џамбо Ролни Тоалетна Хартија. Сатен-никел заврши. Елегантен заоблен дизајн. Самостојно. 6.5" х 20.75".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне