• Свеж
Графичка Америка со краток ракав графички класичен пакет со маици

Графичка Америка со краток ракав графички класичен пакет со маици

DEN 214.24

Од стока
Во продавницата

Покажете ја вашата страна на freedomубител на слобода со оваа патриотска графичка графичка пикана од ананас. Одличен дизајн на маица за 4 јули, ден на спомен или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон земјата или дајте ја како совршен подарок за пријател или член на семејство во вашиот живот. Оваа висококвалитетна маица за кратки ракави дами е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за 4 јули, Меморијален ден или секојдневно носење . Нашата патриотска облека инспирирана од ананас покажува стил на lубител на слобода на трендовски обична облека . Изберете ги омилените дизајни на маици на 4-ти јули и подобрете ја вашата гардероба . Класични дами се вклопуваат . прислушувани вратот и рамената . странично вклопување и заострената вклопување . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и дополнителни големи димензии на облека за жени . Големини мали-3x L (достапноста може да варира) . 100% памук . печатено во САД.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне