• Свеж
Олеј Влага Панделки Плус Миење На Телото, Шеа И Синиот Лотус, фл оз

Олеј Влага Панделки Плус Миење На Телото, Шеа И Синиот Лотус, фл оз

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Претворете го времето за туширање во луксузно искуство кое трае Со Олеј Ленти За Влага Плус Белешки Од Шеа Путер Од Сино Миење На Телото на Лотос. Тоа Е Најзадоволното навлажнувачко миење на телото На Олај, завиткувајќи го вашето тело во луксузна, богата пена. Неговата формула за длабоко уредување, натопена со шеа путер и мирис на цветно есенцијално масло од сини ливчиња од лотос, остава кожата да се чувствува мека и мазна долго откако ќе го напуштите тушот. Формулиран е Од Експерти За Кожа Олеј за богато навлажнувачко искуство со секое миење, за да можете да ја откриете природната убавина на вашата кожа. ПРЕПУШТЕТЕ СЕ СЕКОЈДНЕВНО : Видливо трансформирајте ја вашата кожа ЗА само 2 недели со Нашите Панделки За Влага Плус Миење На Телото со шеа путер + цвет од божур, формулиран со нашите најпознати навлажнувачи неговата формула за длабоко уредување остава кожата да се чувствува мека и мазна. КЛИНИЧКИ ДОКАЖАНО : формулирано е Од Експерти За Олеј Кожа за богато навлажнувачко искуство со секое миење, за да можете да ја откриете природната убавина на вашата кожа. ОЛЕЈ ЕКСПЕРТИЗА : Поддржана од 60 години наука за кожата. "Б" Е ЗА : Убава Здрава Кожа Што Можете Да Ја Видите и Почувствувате.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне